szeptember 15., PÉNTEK 15th September, Friday

szeptember 15., PÉNTEK 15th September, Friday

9:30 - 15:30 Uránia

JAMESON CINEFEST TALENT CAMPUS

9:00-17:00 Béke

Az Art Mozi Egyesület és a Mozisok Országos Szövetségének közös szakmai programja / Joint program of the Art Cinema Association and the National Association of Cinema Operators (HUN)

15:30 Pressburger

APRIL LÁNYA / APRIL’S DAUGHTER

D: Michel FRANCO

(Mexico, 2017) 103 min

16:00-02:00 Jameson Lounge
drink & lounge music

16:00 Uránia

A CIÁMBRA

D: Jonas CARPIGNANO

(Italy/Brazil/Germany/France/ USA/Sweden, 2017) 118 min

16:00 Zukor

HETEDIK ALABÁRDOS / BEHIND THE COLUMN

D: VÉKES Csaba

(Hungary, 2017) 87 min

16:00 Avasi Bortanya Csáti sor 377.

CINEWINE

Borászatok: Bükk - Balaton

17:00 Jameson színpad - Szent István tér

MAXISUN koncert

17:30 Béke

SZIBÉRIAI SZERELEM / SIBERIAN LOVE

D: Olga DELANE

(Russia/Germany, 2016) 80 min

18:00 Pressburger

JEANETTE L’ENFANCE DE JEANNE D’ARC /
JEANETTE: THE CHILDHOOD OF JOAN OF ARC

D: Bruno DUMONT

(France, 2017) 115 min

18:30 Uránia

SZÍVRITMUSZAVAROK / ARRHYTHMIA

D: Boris KHLEBNIKOV

(Russia, 2017) 116 min

17:00 Jameson színpad - Szent István tér

PADDY AND THE RATS koncert

19:00 Zukor

VALAHOL EURÓPÁBAN / SOMEWHERE IN EUROPE

D: RADVÁNYI Géza

(Hungary, 1947) 100 min

19:00 HELYNEKEM

Slam Poetry Miskolc

Capriccio Slam

20:00 Béke

CINENEWWAVE

2. blokk

21:00 Pressburger

A ZÉRUS GYÁR / THE NOTHING FACTORY

D: Pedro PINHO

(Portugal, 2017) 177 min

21:00 Jameson színpad - Szent István tér

THE CARBONFOOLS koncert

21:00 Uránia

JÓLÉT / GOOD TIME

D: Ben SAFDIE, Joshua SAFDIE

(USA, 2017) 100 min

22:00 Béke

CINENEWWAVE

3. blokk

22:00-04:00 HELYNEKEM

Jameson CineFest after party

VIDEO DISCO - DJ Bordee

22:00 Zukor

WESTERN

D: Valeska GRISEBACH

(Germany/Bulgaria/Austria, 2017) 119 min

23:00 Béke

13. Fesztiválok Találkozója / 13th Meeting of Film Festivals
6. blokk

CORTI IN CORTILE (ITALY) 88 min (ENG)

00:00 Pressburger

DUPLA RANDI / DOUBLE DATE

D: Benjamin BARFOOT

(UK, 2017) 90 min

23:00 Uránia

ISTEN ORSZÁGA / GOD’S OWN COUNTRY

D: Francis LEE

(UK, 2017) 104 min