Jameson CineFest 2016

Nemzetközi versenyprogram / Kisjáték- és kísérleti filmek
International competition / Short Features and Experimental Films

Uránia terem / Uránia Screen


2016.09.09. PÉNTEK/FRIDAY

21:00 – Premier

1.blokk – 96 min.

Ismétlés/Repetition: 09.10. 21:00 Béke

 

ADAPTACJA / ADAPTATION / ALKALMAZKODÁS

D: Bartosz KRUHLIK

(Poland) 30:00 min

 

AU TEMPS DES MONSTRES / WHEN MONSTERS WERE REAL / AMIKOR MÉG ÉLTEK SZÖRNYEK

D: Sophie FARKAS BOLLA

(Canada) 22:00 min

 

BALCONY / ERKÉLY

D: Toby FELL HOLDEN

(UK) 17:00 min

 

BETONFRASS / CONCRETE CANCER /BETONKEMÉNY

D: Karsten KRANZUSCH

(Germany) 26:56 min

 

2016.09.10. SZOMBAT/SATURDAY

19:00 – Premier

2.blokk – 94 min.

Ismétlés/Repetition: 09.11. 21:00 Béke


BLIND DATE Á LA JUIVE / JEWISH BLIND DATE / ZSIDÓ VAKRANDI

D: Anaelle MORF

(Switzerland) 15:54 min


BUDDY / HAVER

D: Niels BOURGONJE

(Netherlands) 11:30 min


CONTRE-CHAMP /ELLENSNITT

D: Michaël DE NIJS

(Belgium) 20:00 min


EL POZO / THE WELL / A KÚT

D: Hector DOMÍNGUEZ, Viguera QUEIJA

(Spain) 29:59 min


GOODMAN / JÓEMBER

D: Anna YANOVSKAYA

(Russia) 15:54 min

 

2016.09.11. VASÁRNAP/SUNDAY

19:00 – Premier

3.blokk – 92 min.

Ismétlés/Repetition: 09.12. 21:00 Béke


HERMANOS / BROTHERS / TESTVÉREK

D: Javier ROLDÁN

(Spain) 19:00 min


HOUVAST / HOLD ON / TARTS KI!

D: Charlotte SCOTT-WILSON

(Netherlands) 21:45 min


INCOMPLETS / INCOMPLETE / HIÁNYOSSÁG

D: Mickaël SCHAPIRA VILLAIN

(France) 12:22 min


JUST LIKE YOU / PONT MINT TE

D: Philip W. DA SILVA

(Sweden) 26:00 min


KAPUNKA

D: Tal GREENBERG

(Israel) 12:00 min

 

2016.09.12. HÉTFŐ/MONDAY

19:00 – Premier

4.blokk – 92 min.

Ismétlés/Repetition: 09.13. 21:00 Béke


KRYO / KRIO

D: Christoph HEIMER

(Germany) 32:31 min


LIVE / ÉLET

D: Elena PISKAREVA

(Russia) 16:28 min


LANDLORD / FŐBÉRLŐ

D: Reda MUSTAFA

(France) 16:26 min


ONE SHOT / EGY LÖVÉS

D: Andrea CASASECA

(Spain) 10:05 min


PAYWAT / THE ROAD LESS TRAVELLED / JÁRATLAN ÚT

D: Mithunchandra CHAUDHARI

(India) 14:47 min

 

2016.09.13. KEDD/TUESDAY

19:00 – Premier

5.blokk – 87 min.

Ismétlés/Repetition: 09.14. 21:00 Béke

 

PRIMAVERA ROSA EN EL KREMLIN / PINK SPRING IN THE KREMLIN / RÓZSASZÍN TAVASZ A KREMLBEN

D: Mario de la TORRE

(Spain) 19:00 min


ANNA

D: Or SINAI

(Israel) 24:00 min


REYS / THE BOSS / A FŐNÖK

D: Rizgar HUSEN

(Iraq/UEA/Qatar) 21:00 min


RUSSIAN ROULETTE / OROSZ RULETT

D: Ben ASTON

(UK) 5:00 min


SAMIRA

D: Charlotte A. ROLFES

(Germany) 16:28 min

 

2016.09.14. SZERDA/WEDNESDAY

19:00 – Premier

6.blokk – 99 min.

Ismétlés/Repetition: 09.15. 21:00 Béke


SCHWIMMSTUDE / SECRECIES / ÚSZÓLECKE

D: Katja BENRATH

(Germany) 6:02 min


THE CHOP / A HENTES

D: Lewis ROSE

(UK) 16:48 min


THE SAME BLOOD / VÉR A VÉREMBŐL

D: Mitry SEMENOV-ALEINIKOV

(Belarus) 14:59 min


TRADITION / HAGYOMÁNY

D: Dmitry GOLUBOV

(Russia) 24:16 min


TREFFEN ZWISCHEN ZWEI PARKENDEN AUTOS / MEETING BETWEEN TWO PARKED CARS / KÉT PARKOLÓ AUTÓ KÖZÖTT

D: Anna LINKE

(Germany) 25:53 min


TURNO DE NOCHE / NIGHT SHIFT / ÉJSZAKAI MŰSZAK

D: Vicente RUÍZ DE LEÓN

(Spain) 9:30 min

 

2016.09.15. CSÜTÖRTÖK/THURSDAY

17:00 – Premier

7.blokk – 79 min.

Ismétlés/Repetition: 09.15. 23:00 Béke


VOID / ÜRESSÉG

D: Milad ALAMI, Aygul BAKANOVA

(Denmark/Finland) 17:00 min


WERT DER ARBEIT / SWEEPER’S PRIDE / A MUNKA BECSÜLETE

D: Matthias KOßMEHL

(Germany) 7:20 min


YAADIKOONE

D: Marc PICAVEZ

(France) 22:31 min


ZU IHRER EIGENEN SICHERHEIT / FOR YOUR OWN SAFETY / AZ ÖNÖK BIZTONSÁGA ÉRDEKÉBEN

D: Florian HEINZEN-ZIOB

(Germany) 15:00 min


QUI N’A PAS SA PART D’OMBRE / WHO DOESN’T HAVE A DARK SIDE / MINDENKINEK VAN SÖTÉT OLDALA

D: Leo FAVIER

(France) 15:16 min

 

Főtámogató
Kiemelt támogatók
Kiemelt médiapartnerek
További támogatók...
Kedves Barátunk!

Kérjük támogasd
adód 1 százalékával a miskolci filmes rendezvényeket!

CineFest Egyesület
Adószám: 18448849-1-05 3525 Miskolc, Városház tér 20.

Köszönjük!

A CineFest Egyesület támogatója
Hírlevél

Ha szeretnél friss információkat kapni a fesztivállal kapcsolatban, iratkozz fel hírlevelünkre!

E-mail: