Nemzetközi versenyprogram / Dokumentumfilmek International Competition / Documentary Films

Uránia terem / Uránia Screen

 

SZEPTEMBER 12., PÉNTEK

12th SEPTEMBER, FRIDAY


21:00 – Premier

Nemzetközi versenyprogram / Dokumentumfilmek

International Competition / Documentary Films

1.blokk – 78 min.

Ismétlés/Repetition: 09.13. 18:00 Béke


ANALOGUE PEOPLE IN A DIGITAL AGE / ANALÓG EMBEREK EGY DIGITÁLIS KORBAN

D: Keith WALSH

(Ireland) 13:00 min


BALAZHER. KORREKTUREN DER WIRKLICHKEIT / BALAZHER. THE CORRECTIONS OF REALITY / BALAZHER. A VALÓSÁG KORREKTÚRÁJA

D: Lesia KORDONETS

(Switzerland) 29:22 min


SIVULLINEN / THE BYSTANDER / A SZEMLÉLŐDŐ

D: Pinja VALJA

(Finland) 8:08 min


NASZA KLĄTWA / OUR CURSE / A MI ÁTKUNK

D: Tomasz ŚLIWIŃSKI

(Poland) 27:00 min

22:30 – Premier

Nemzetközi versenyprogram / Dokumentumfilmek

International Competition / Documentary Films

2.blokk – 80 min.

Ismétlés/Repetition: 09.13. 19:30 Béke


DRENG / BOY / FIÚ

D: Julie BEZZERA MADSEN

(Denmark) 30:00 min


WARM-GLOW / ÖN-ADOMÁNY

D: Marina BELOBROVAJA

(Switzerland) 50:00 min



SZEPTEMBER 13., SZOMBAT

13th SEPTEMBER, SATURDAY


17:30 – Premier

Nemzetközi versenyprogram / Dokumentumfilmek

International Competition / Documentary Films

3.blokk – 58 min.

Ismétlés/Repetition: 09.14. 13:00 Uránia

DR. LALA

D: HALÁSZ Glória

(Hungary) 57:18 min


19:00 – Premier

Nemzetközi versenyprogram / Dokumentumfilmek

International Competition / Documentary Films

4.blokk – 54 min.

Ismétlés/Repetition: 09.14. 14:00 Uránia


POZWÓL KOCHAĆ, POZWÓL MARZYĆ / LET THEM LOVE, LET THEM DREAM / HADD SZERESSENEK, HADD ÁLMODJANAK

D: Monika NAWROT, Dominik GÓRSKI

(Poland) 54:00 min


20:00 – Premier

Nemzetközi versenyprogram / Dokumentumfilmek

International Competition / Documentary Films

5.blokk – 60 min.

Ismétlés/Repetition: 09.14. 20:00 Béke


IN THE SHADOW OF THE COPACABANA / A COPACABANA ÁRNYÉKÁBAN

D: Denize GALIAO

(Germany/Brazil) 60:00 min


21:30 – Premier

Nemzetközi versenyprogram / Dokumentumfilmek

International Competition / Documentary Films

6.blokk – 56 min.

Ismétlés/Repetition: 09.14. 21:00 Béke


LE CHAMP DE BATAILLE / BATTLEFIELD / HARCMEZŐ

D: Talia LUMBROSO

(France) 38:41 min


ROZSDESZTVO / CHRISTMAS / KARÁCSONY

D: Ruslan FIADOTAU

(Russia) 17:10 min


22:30 – Premier

Nemzetközi versenyprogram / Dokumentumfilmek

International Competition / Documentary Films

7.blokk – 69 min.

Ismétlés/Repetition: 09.14. 23:30 Béke


SATI

D: Bartlomiej ŚWIDERSKI

(Poland) 25:00 min


ALLENDES ENKEL / ALLENDE’S GRANDCHILDREN / ALLENDE UNOKÁI

D: Felix SCHWARZ

(Chile) 43:30 min


Főtámogató
Kiemelt támogatók
Kiemelt médiapartnerek
További támogatók...
Kedves Barátunk!

Kérjük támogasd
adód 1 százalékával a miskolci filmes rendezvényeket!

CineFest Egyesület
Adószám: 18448849-1-05 3525 Miskolc, Városház tér 20.

Köszönjük!

A CineFest Egyesület támogatója
Hírlevél

Ha szeretnél friss információkat kapni a fesztivállal kapcsolatban, iratkozz fel hírlevelünkre!

E-mail: